Svědci

Z Sueneé Universe Wiki
Verze z 30. 4. 2021, 15:37, kterou vytvořil Aton (diskuse | příspěvky)
(rozdíl) ← Starší verze | zobrazit aktuální verzi (rozdíl) | Novější verze → (rozdíl)
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Dr. Steven M. Greer ve své knize MIMOZEMŠŤANÉ vyzpovídal celou řadu svědků Blízká setkání z řad armády, státní správy, tajných služeb a soukromého sektrou. Jejich úplný výčet zahrnuje stovky jmen. V tomto seznamu jsou uvedeni ti nejvýznamnější, kteří byli v jeho knize citováni.

John Callahan

John Callahan je bývalým šéfem Divize vyšetřování dopravních leteckých nehod u Federální letecké agentury (FAA) ve Washingtonu.

John Maynard

John Maynard byl Vojenským zpravodajským analytikem (MIA) pro Obrannou bezpečnostní agenturu (DIA). Měl přímou zkušenost s přerozdělováním a decentralizací v zájmu udržení tajemství.

A. H.

 • A. H. (anonym) zaměstnanec Boeing Aircraft

Je člověk, který nám poskytl důležité informace z prostředí tajných UFO-mimozemských skupin, napojených na naše vládní, vojenské a civilní společnosti. Má přátele u NSA, CIA, NASA, JPL, ONI, NRO, Area 51, vzdušných sil, Northrop, Boeing a dalších. Jeden čas také pracoval jako technik u Boeingu.

Richard Doty

 • Richard Doty, agent Kanceláře zvláštního vyšetřování leteckých sil

Richard Doty byl zvláštním agentem kontrarozvědky v Kanceláři zvláštního vyšetřování leteckých sil (AFOSI). Působil na Kirtlandově AFB v Novém Mexiku, na AFB v Nellis (známé spíše jako Area 51) i na dalších místech, kde byl více než osm let pověřován úkoly spojenými s ET.

Daniel Sheehan

Daniel Sheehan je advokátem ve Floyd Abrams v divizi First Amendment. Zastupoval NBC News a New York Times, které hájil v případě Pentagon Papers. Je jedním z klíčových právníků F. Lee Bailey kanceláře reprezentující Jamese McCorda v případu Watergate. Byl též hlavním poradcem v případu Karen Silkwood.

George A. Filer III

Major George A. Filer III. byl zpravodajem vzdušných leteckých sil. Byl také navigátorem v mnoha typech letadel, včetně tankovacích. Jeho úkolem bylo mimo jiné informovat generály a kongresmany o našich schopnostech a potenciálních hrozbách pro americké síly.

Robert Wood

Letecký inženýr v McDonnell Douglas

Michael Schratt

Vojenský letecký historik

Clifford Stone

 • Záchranná skupina Americké armády

Seržant Clifford Stone (Armáda Spojených států Amerických USAF) spatřil osobně živé i mrtvé mimozemšťany, když působil ve vojenském záchranném týmu, který byl pověřen zajišťováním mimozemských havarovaných lodí. Měl přístup k základnám, kde se prováděly černé operace (Black Ops) a projekty s vysokým stupněm utajení.

William John Pawelec

William John Pawelec pracoval během 60. let jako počítačový operátor a programátor amerických vzdušných sil. Zpočátku byl zaměstnán na AFB Pope ve Vietnamu. Na jeho osobní přání byla tato výpověď zveřejněna až po jeho smrti.

Nick Pope

Byl v letech 1985 až 2006 zaměstnancem Britského Ministerstva obrany, kde během let 1991 až 1994 pracoval jako vyšetřovatel UFO fenoménu.

Larry Warren

Byl bezpečnostním důstojníkem na Vojenské letecké základně v Bentwaters (Velká Británie).

Lord Hill-Norton

Je pětihvězdičkovým admirálem a bývalým Ministrem obrany ve Velké Británii.

John Weygandt

Svobodník John Weygandt byl přidělen k jednotce v Peru, která zajišťovala dohled nad radarovou základnou monitorující oblast hojně využívanou k pašování drog.

Dan Morris

 • Vrchní seržant Dan Morris, operativní důstojník NRO s pověřením pro vesmírné projekty

Dan Morris je vysloužilým hlavním seržantem amerických vzdušných sil, který byl řadu let zapojen do mimozemských projektů. Poté, co opustil vzdušné síly, přijal nové místo u super tajného Národního výzkumného úřadu (NRO), kde během své služby pracoval výhradně na operacích spojených s mimozemšťany. Měl prověrku na nejvyšší stupeň utajení pro vesmírné projekty (38. úroveň Nad přísně tajné), což je, podle jeho slov, úroveň, kterou neměl nikdy žádný prezident.

Robert Salas

Kapitán Robert Salas, Americké vzdušné síly

Robert Jacobs

Profesor Robert Jacobs, bývalý poručík Amerických vzdušných sil (USAF).

PhD. Robert Jacobs je bývalý poručík amerického letectva a uznávaný profesor na univerzitě v Bradley (USA).

Dwynne Arneson

Podplukovník Dwynne Arneson strávil 26 let u Letectva Spojených států amerických (USAF). Měl zvláštní pověření nad úrovní Přísně tajné (Top-Secret) SCI-TK. Pracoval jako systémový počítačový analytik pro Boeing a byl Ředitelem logistiky na Vojenské letecké základně ve Wright-Patterson.

Ross Dedrickson

Plukovník Ross Dedrickson, Americké vzdušné síly

Merle Shane McDow

Merle Shane McDow, Americké námořní velitelství v Atlantiku. McDow pracoval pro NAVY od 1978 a získal nejvyšší stupeň utajení (Above Top Secret), SCI úrovně Zebra Stripe (SCI-ZS).

Edgar Mitchell

Astronaut Apollo 14, šestý muž, který se procházel po Měsíci.

Don Philips

 • Don Philips, Americké vzdušné síly, kontraktor v Lockheed a CIA.

Don Philips pracoval pro americké vzdušné síly a byl dodavatelem pro Lockheed Skunkworks a CIA. Spolupracoval s Kellym Johnsonem (Lockheed Skunkworks) na designu a konstrukci U-2 a SR-71 Blackbird. Během největších ETV manévrů pracoval na vojenské letecké základně v Las Vegas.

John Maynard

John Maynard byl analytikem Vojenské zpravodajské služby (MIA) pro Obrannou bezpečnostní agenturu (DIA). Jako zaměstnanec DIA se osobně setkal s tím, že v zájmu zachování tajemství byly projekty členěny na malé podprojekty, jež o sobě navzájem nevěděly.

Karl Wolfe

 • Americké vzdušné síly

Karl Wolfe pracoval pro Vzdušné síly, kde měl vysoké bezpečností prověrky v oblasti kryptografie. Spolupracoval také s taktickým velením v Langely AFB (Virginie).

Donna Hare

 • Kontraktor NASA v Philco Ford

Získala bezpečnostní prověrky Philco Ford externího dodavatele NASA.

Philip J. Corso

 • Plukovník Philip J. Corso

Philip J. Corso, st., Zpravodajská služba americké armády. Za úřadování prezidenta Eisenhowera sloužil plukovník Corso v Radě bezpečnosti (NSC). V roce 1947 měl možnost osobně vidět mrtvé mimozemšťany z havárie v Roswellu. Spatřil také získané úlomky mimozemských technologií z dalších havárií. Tyto informace se snažil tajně předat do technologického vývoje spřáteleným civilním korporacím.

Philip Corso ml.

 • Philip Corso ml., syn plukovníka Philipa J. Corsa, armádního zpravodaje USA

Philip Corso ml., syn plukovníka Philipa J. Corsa, který sloužil jako Armádní zpravodaj USA v NSC za úřadování prezidenta Eisenhowera. Philip J. Corso osobně viděl mrtvá těla mimozemských bytostí z incidentu v Roswellu (1947) a ETV na vojenské základně. Dokud pracoval ve výzkumu, předával Philip J. Corso fragmenty z mimozemských havarovaných lodí do průmyslového vývoje.

Carol Rosin

Dr. Carol Rosin byla první ženou zvolenou do role ředitelky Fairchild Industries a byla osobní asistentkou a tiskovou mluvčí Wernhera von Brauna v jeho posledních 7 letech života. Založila ve Washingtonu Institute for Security and Cooperation in Outer Space (Institut pro bezpečnost a spolupráci ve Vesmíru) a vypovídala před Kongresem USA v mnoha případech týkajících se zbraní umístěných ve vesmíru.

Gordon Cooper

 • Astronaut Gordon Cooper

Gordon Cooper byl astronautem na Mercury 7 a současně posledním astronautem, který byl samostatně ve vesmíru.

Graham Bethune

 • velicí pilot NAVY s prověrkami pro Přísně tajné

Charles Brown

 • Podplukovník Charles Brown, Projekt Grudge

Podplukovník Charles Brown, Americké vzdušné síly: Z 2. světové války se vrátil jako hrdina válečného letectva. Své nové uplatnění našel v Kanceláři zvláštního vyšetřování leteckých sil. Byl mu přidělen projekt Grudge, ve kterém zodpovídal za vyšetřování případů ET/UFO.

Dr. B.

 • Dr. B., inženýr a vědec, který pracoval na přísně tajných projektech

Reference