Hlavní strana: Porovnání verzí

Z Sueneé Universe Wiki
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Řádek 14: Řádek 14:
 
|-
 
|-
 
<div>
 
<div>
Jsme na začátku dlouhé cesty. Již teď můžete registrovat, [http://wiki.suenee.cz/index.php?title=Speci%C3%A1ln%C3%AD%3AP%C5%99ihl%C3%A1sit&returnto=Hlavn%C3%AD+strana přihlásit se] a přispívat novými hesly do naší WIKI. Na rozdíl od hlavní wikipedie chceme dát prostor i tématům a heslům, která jsou vědecky sporná a nemusí být vědecky dobře podložená.
+
Jsme na začátku dlouhé cesty. Přispívat novými hesly do naší WIKI můžete i vy, pokud se ozvete naší redakci. Rádi vám zřídíme účet. Na rozdíl od hlavní wikipedie chceme dát prostor i tématům a heslům, která rigidní věda neuznává.
 
Budeme snažit zde pro každé téma najít co nejdůvěryhodnější argumenty z obou stran tábora. Je pak na čtenáři, aby učinil poslední soud.
 
Budeme snažit zde pro každé téma najít co nejdůvěryhodnější argumenty z obou stran tábora. Je pak na čtenáři, aby učinil poslední soud.
  

Verze z 2. 5. 2021, 16:42

Sueneé Universe WIKI
Encyklopedie exopolitiky a záhad

Jsme na začátku dlouhé cesty. Přispívat novými hesly do naší WIKI můžete i vy, pokud se ozvete naší redakci. Rádi vám zřídíme účet. Na rozdíl od hlavní wikipedie chceme dát prostor i tématům a heslům, která rigidní věda neuznává. Budeme snažit zde pro každé téma najít co nejdůvěryhodnější argumenty z obou stran tábora. Je pak na čtenáři, aby učinil poslední soud.

Prozatím je zde 153 hesel, která byla celkem 388 krát editována. Jejich databázi průběžně rozšiřujeme. Můžete také začít hledat v kategorizačním stromu.

Unacknowledged: Mimozemšťané - odhalení největšího světového tajemství

Klíčová hesla a jména svědků k publikované české verzi knihy MIMOZEMŠŤANÉ Dr. Stevena Greera.

Partnerské stránky

Sueneé Universe * Forum Romanum * CE5 Iniciativa * Spontánní bubnování(R)