Diskuse:Hlavní strana

Z Sueneé Universe Wiki
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Bude to chtít nějaké obrázky a trochu úvodního textu (kousky článků). Nějaké nápady? --S (diskuse) 2. 2. 2016, 21:29 (CET)

Teď jsem se tomu neměl čas moc věnovat. Přidal jsem taky jedno nové heslo. Jo obrázky to určitě chce. Máme tu rozepsané některé články, které si to určitě zaslouží. Pokud lze použít obrázky z velké wiki, pak bych to udělal. Pokud je to jinak (práva), pak mne prosím oprav. Jinak používám google images. Když na fotce není copyright. Texty na úvodní stránku. Je na to nějaký trik, jak tam třeba náhodně dosazovat citace z hesel, které už máme, nebo to na wikipedii dělají ručně?
--Sueneé (diskuse) 7. 2. 2016, 09:37 (CET)

Obrázky z velké wiki lze samozřejmě použít, ale je třeba dát odkaz na zdroj a okopírovat údaje o autorovi. --S (diskuse) 8. 2. 2016, 12:04 (CET)

muže být. Postupne bychom meli doplnit obrazky ke vsem heslum, kde to ma smysl. Jak je to prosim te s tou uvodni strankou? Mas s tim zkusenost, jak to delaji? :--Sueneé (diskuse) 9. 2. 2016, 08:51 (CET)

Citace (články týdne a tak) ještě projdu. Jsou na to speciální makra, ale nezkoušel jsem je. Část se dělá ručně. Formát hlrlavní strany se dělá pomocí šablon. Pokud se shodneme na nějakém tvaru, udělám to. --S (diskuse) 9. 2. 2016, 12:04 (CET)

Pokud mužeme použit (aniž by si to nekdo bral osobne nebo se ohánel copyrightem) cokoliv z filosfie velké wiki (co do formátování textu a vzhledu) a jeví se to i tobe dobre navrzené, sem s tím. Nemá smysl vymýslet kolo. Takže pokud prijdeš na to, jak to delají, aby nám to pomohlo taky, tak sem s tím urcite. Pokud budeš potrebovat nejaký plugin, tak ho doinstalujeme. --Sueneé (diskuse) 9. 2. 2016, 14:06 (CET)